Podzielmy się

Rejestracja i pierwsze kroki

Aby zarejestrować się w programie PODZIELMY SIĘ, konieczne jest posiadanie komputera, rachunku bankowego, procesora płatniczego, na które to będą wpływały darowizny, telefon komórkowy potrzebny przy rejestracji.
Jeśli chodzi o procesor płatniczy, preferujemy PERFECT MONEY
REJESTRACJA na stronie  https://www.my-ps.info/rejestracja/html

Przy wpisywaniu nr tel. nie wpisujemy przed nr kierunkowym kraju "0" ani też "+" 
WAŻNE
Nr telefonu jak i nr konta bankowego wpisujemy bez spacji. (między cyframi nie robimy przerw)
Po dokonaniu rejestracji uczestnik otrzyma kod dostępu sms-em na nr. telefonu podany do rejestracji, który należy wpisać w odpowiednim miejscu po zalogowaniu się do systemu.

Pierwsze kroki w programie
Po zarejestrowaniu się do programu w naszym panelu ukaże się przycisk "Zobacz szczegóły i wyślij darowiznę" Po naciśnięciu wyświetlą się dane osoby do której należy przesłać ciągu 24 godz 150 zł. Dane osoby będą cały czas widoczne w zakładce DAROWIZNY PRZEKAZANE  podświetlone na kolor czerwony. Z chwilą kiedy osoba obdarowana potwierdzi otrzymanie darowizny, dane tej osoby nie będą zaznaczona na czerwono. Następnym krokiem jest oczekiwanie na darowiznę. Kiedy w naszym panelu ukażą się dane osoby i przycisk "Potwierdzam otrzymanie"  w pierwszej kolejności sprawdzamy nasze konto bankowe czy otrzymaliśmy taką darowiznę od tej osoby, jeśli wszystko się zgadza, wracamy do naszego panelu i naciskamy przycisk potwierdzający otrzymania darowizny. 
Kolejność otrzymywania czy wysyłania darowizn może być różna i nie możemy wzorować się na tabeli. Tabelka TUTAJ
Naszym obowiązkiem jest przestrzegania regulaminu, przesyłania i potwierdzania darowizn najszybciej jak to jest możliwe aby nie spowalniać programu i nie blokować innych uczestników. 
Pamiętajmy, że na wysłanie darowizny mamy 24 godz.

Jeśli nie możemy wysłać darowizny w określonym czasie, koniecznie trzeba się skontaktować z Adminem programu admin@podzielmysię.com i wyjaśnić sytuację w przeciwnym razie nasze konto zostanie zablokowane a następnie usunięte z systemu. Po usunięciu konta z systemu można się na nie zalogować ale nie będzie ono aktywne, czyli nie otrzymuje osób do obdarowania ani nie otrzymuje darowizn. Dzieję się to po to, aby te osoby nie miały możliwości powtórnej rejestracji do programu bez konsultacji z Adminem.
Jeśli osoba nie działała na szkodę programu czy innych uczestników, Admin może zezwolić na powtórną rejestrację.  
                                 Schemat, rejestracja do programu PODZIELMY SIĘ
Rejestrując się z innego kraju, postępujemy zgodnie z poniższym schematem (schemat przedstawia rejestrację z Wielkiej Brytanii bank Barclays) W miejscu państwo, zaznaczamy "inne" w rubryce numer rachunku bankowego, wpisujemy 4 litery banku, sort code i accunt number (bez spacji). Jeśli jest to inny bank, wpisujemy odpowiednio np: LOYD- dla Lloyds, HSBC itp.
 Edycja danych przycisk KONFIGURACJA
Podgląd danych do wysłania darowizny.
Przyciski potwierdzeń.
Wpis na czerwono- darowizna nie przekazana lub nie potwierdzona.
Oferta przejęcia konta założonego wcześniej. Jeśli użytkownik naruszył regulamin, jego konto zostaje przeznaczone do przejęcia przez innego użytkownika programu. Konto zostanie przejęte przez osobę, która pierwsza kliknie w klawisz "przejmij konto"
Blokada konta. Konto jest blokowane przez administratora z powodu naruszenia regulaminu. W celu wyjaśnienia sprawy użytkownik powinien skontaktować się z Administracją: blokada@podzielmysie.com. Brak kontaktu będzie skutkował usunięciem konta.
Uważaj na ten przycisk. Klikając na niego utworzysz nowe konto które trzeba będzie opłacić 

Rejestracja do programu PODZIELMY SIĘ NA STRONIE  https://www.podzielmysie.com/rejestracja.html


2 komentarze:

  1. co mam zrobić jeśli po zarejestrowaniu nie przyszedł sms z kodem.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Jeśli by zdarzyła się taka sytuacja to trzeba napisać do Admina admin@podzielmysie.com

      Usuń